must have wiosna 2017 ubezpieczenie domubernat ubezpieczenia

www.pixabay.com

Wiosna to bez wątpienia piękna pora roku. Ciepłe słońce, zielone drzewa i pierwsze kwiaty… 🙂
Z zapałem zagospodarowujemy ogródek, urządzamy tarasy do sezonu grillowego. Więcej uwagi poświęcamy też swoim czterem kątom – rozpoczynamy remonty, inwestujemy w nowy wystrój, kupujemy nowe sprzęty. Z drugiej strony, wiosna to także czas burz i gwałtownych zmian pogodowych, które mogą powodować wiele szkód w domu i otoczeniu. Dlatego to dobry moment aby pomyśleć również o ubezpieczeniu swojego domu czy mieszkania.

Dom to najcenniejsze miejsce, jakie mamy. Dlatego ważna jest jego odpowiednia ochrona. Ważne, by obejmowała nie tylko mury i przedmioty, które posiadamy, ale także mieszkańców przed finansowymi skutkami różnych zdarzeń.

Ważne, by polisa uwzględniała nie tylko typowe dla polis mieszkaniowych zdarzenia, takie jak: zalanie, pożar czy kradzież z włamaniem. Lista istotnych sytuacji, które powinny być objęte ubezpieczeniem jest długa – są to np. szkody powstałe w wyniku dewastacji (np. graffiti), stłuczenie szklanych elementów wyposażenia, takie jak np. płyta kuchenna, szyba kominkowa, wewnętrzna balustrada, czy też coraz popularniejsze panele słoneczne i kolektory solarne. Istotne, by ubezpieczyciel wypłacił też odszkodowanie, gdy podczas wiosennej burzy stracimy w wyniku przepięcia sprzęt elektroniczny lub gdy grad zniszczy dach.

Ochrona poza domem

Dobra polisa obejmuje ochroną nie tylko to, co mamy w domu czy mieszkaniu.  Dostępne są oferty rozszerzone o wiele aktywności związanych z codziennym życiem w domu i poza nim. Na przykład ochroną możemy mieć objęte poza domem przedmioty, które zazwyczaj nosimy przy sobie, takie jak: torebka, teczka, czy plecak wraz z zawartością. Jeśli utracimy je w wyniku rabunku, gdziekolwiek na świecie, ubezpieczyciel pokryje koszty torebki, okularów, telefonu, kluczy, portfela itd. Można też skorzystać z dodatkowych pakietów dedykowanych rowerzystom, właścicielom wynajmowanych mieszkań, właścicielom domów lub mieszkań z ogrodem czy też dbającym o domowe finanse.

Zabezpieczone piękno ogrodu

Niewiele chwil może się równać z wyjściem do ogrodu w słoneczną, wiosenną niedzielę z kubkiem gorącej kawy w dłoni. Dlatego Polacy coraz więcej uwagi poświęcają nawet swoim małym ogródkom. Inwestujemy w nowe meble i sprzęty, wynajmujemy profesjonalne firmy do aranżacji zieleni. Coraz częściej w przydomowych ogrodach pojawiają się altanki, zabudowane miejsca do grillowania, baseny czy trampoliny dla dzieci. Musimy jednak pamiętać, że silne gradobicie, gwałtowna burza, czy podtopienie terenu mogą w jednej chwili zniszczyć wypielęgnowany ogródek. Dzięki polisie z odpowiednim zakresem ochrony można się przed tym uchronić. Możemy ubezpieczyć nie tylko meble i drobną architekturę ogrodową, ale także nawet rośliny.

Bezpieczni na rowerze

Wiosna to też czas, gdy chętnie wyciągamy z piwnicy lub garażu rowery, aby wraz z rodziną i przyjaciółmi aktywnie i miło spędzać czas. Do polisy mieszkaniowej niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie sprzętu wraz z rowerowym assistance, dzięki któremu bez strachu możemy wybrać się nawet w najdłuższą podróż.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub odwiedź nas! 🙂

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • telefonicznie – pod numerem (52) 357 04 17;
  • mailowo – pod adresem: inowroclawubezpieczenia@gmail.com;
  • osobiście – w naszym biurze Bernat Ubezpieczenia w Inowrocławiu przy ul. Świętokrzyskiej 6A (I piętro).

Zapraszamy! 🙂


Bernat Ubezpieczenia Inowrocław 

ul. Świętokrzyska 6A, 88-100 Inowrocław

tel. (52) 357 04 17

inowroclawubezpieczenia@gmail.com

Znajdź nas na Fb!

 

 

 


Bernat Ubezpieczenia

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej wykorzystujemy, by pomóc Ci poznać pozytywną stronę ubezpieczeń - w naszym serwisie znajdziesz praktyczne porady i artykuły oraz bogatą ofertę ubezpieczeń różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! :)

0 thoughts on “Wiosenny niezbędnik: ubezpieczenie domu, ogrodu i roweru”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Ubezpieczenie mieszkania

Zanim wyjedziesz na wakacje… Zadbaj o ubezpieczenie domu i mieszkania z Bernat Ubezpieczenia Inowrocław! :)

Wielkimi krokami zbliża się sezon wakacyjno – urlopowy! 🙂 Pewnie niejeden z nas żyje już wizją marzeń o nadchodzącym wypoczynku… 😉 Zanim jednak wyjedziesz na wakacje podpowiadamy, jak zadbać o bezpieczeńswo Twojego domu i mieszkania, żebyś Read more...

Bernat Ubezpieczenia promocje

Prezent na wakacyjne wyjazdy – 25% zniżki na ubezpieczenie podróży od Bernat Ubezpieczenia Inowrocław! :)

Chcąc umilić Wam wakacyjne wyjazdy i urlopy mamy dla Was niespodziankę – od 1 lipca do 30 września 2016 skorzystacie w naszym biurze Bernat Ubezpieczenia z wakacyjnej promocji na ubezpieczenie podróży! 🙂Do każdego ubezpieczenia podróży Read more...

Ubezpieczenie podróży

Bernat Ubezpieczenia Inowrocław: Wyjazd na narty w Polsce? Czy warto wykupić ubezpieczenie podróży? ;)

Każdy “świadomy” podróżnik wie, że ubezpieczenie podróży to podstawa na zagraniczne wyjazdy… Ale co jeśli planujesz “wypad” w Polsce? Czy warto pomyśleć o ubezpieczeniu podróży?  Zwykle wykupujemy ubezpieczenie podróży przede wszystkim z myślą o pokryciu ewentualnych Read more...