Rodzina jest warta ochrony Bernat Ubezpieczenia Inowrocław

www.pixabay.com

Ubezpieczenie na życie jest nieocenionym wsparciem dla rodziny w trudnych chwilach. Nie myślimy o tym gdy jesteśmy zdrowi i szczęśliwi. A warto!Dziś podpowiadamy, jak dobrze zabezpieczyć rodzinę z pomocą towarzystwa ubezpieczeń Warta, którego ubezpieczenia majątkowe oraz życiowe znajdziecie w naszym biurze Bernat Ubezpieczenia.

Rodzina jest WARTA OCHRONY

Rodzina to ludzie, którzy dają sobie wsparcie, opiekę i ciepło, a co za tym idzie, szczęście. Ale rodzina to również wielka odpowiedzialność. Martwimy się o przyszłość najbliższych, ich zdrowie i dostatek. Sen z powiek spędza nam choroba dziecka lub myśl, co się stanie, jak to my zachorujemy lub wręcz gdy nas zabraknie. Dlatego warto zawczasu pomyśleć, co może pomóc nam zabezpieczyć siebie i naszych bliskich na wypadek niespodziewanych zdarzeń, które niesie życie. Zastanawiając się nad tym, warto sięgnąć po dobrą polisę ubezpieczeniową, jaką jest np. WARTA OCHRONA.

W czym pomoże polisa?

Nikt nie jest niezniszczalny. Spotykają nas choroby, nieprzewidziane zdarzenia, które wpływają na codzienne funkcjonowanie nasze i naszej rodziny. Czy wiesz, że średni miesięczny koszt utrzymania rodziny z jednym dzieckiem to ok. 3 400 zł? W perspektywie 5 lat to 200 000 zł. Jest to suma niebagatelna, której nie zauważamy w codziennej gonitwie. Taką kwotę, lub nawet wyższą, może otrzymać z ubezpieczenia Twoja rodzina, gdyby z jakiś przyczyn Ciebie zabrakło. Polisa WARTA OCHRONA to także wsparcie w chorobie. W przypadku poważnej choroby, gdy często liczy się czas, pieniądze z polisy pozwolą Ci szybciej reagować.  W ramach polisy można ubezpieczyć swoje zdrowie nawet na 600 tysięcy!  

Bez zbędnych formalności

W dzisiejszych czasach pojęcie rodziny ewaluuje. Coraz więcej jest rodzin patchworkowych, nieformalnych związków, czy osób decydujących się na życie w pojedynkę. Warta, idąc z duchem czasu, przygotowała polisę, która jest dla każdego – ubezpieczyciel nie pyta o formalne potwierdzenie stanu cywilnego. Co więcej, polisa może objąć wspólne dzieci jak i dzieci partnera czy partnerki.

WARTA OCHRONA jest  wyjątkowo wygodna i elastyczna. Umowę zawieramy na dogodny dla nas okres, sami decydujemy o wysokości składki i częstotliwości wpłat. Ilość formalności ograniczona jest do minimum – ankieta medyczna jest krótka i prosta a polisę możemy otrzymać już po jednym spotkaniu z naszym specjalistą! Nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i pomogą ci realistycznie dostosować zabezpieczenie finansowe do potrzeb Twoich oraz Twojej rodziny!

Nie czekaj, to najlepszy czas, by zadbać o ochronę rodziny z WARTA OCHRONA – już dziś umów się na spotkanie z naszym doradcą! 🙂

 

POMOC FINANSOWA W ŻYCIOWYCH SYTUACJACH
SZYBKO, PROSTO I WYGODNIE
W zależności od wybranych zdarzeń objętych ochroną, polisa zapewnia wsparcie finansowe w ważnych obszarach życia, np.:

 

WYPADEK

Pieniądze np. na:
– rehabilitację i sprzęt rehabilitacyjny;
– dostosowanie mieszkania do potrzeb osoby niepełnosprawnej;
– pokrycie bieżących wydatków czy zobowiązań w okresie ograniczonej aktywności zawodowej.

ZDROWIE

Pieniądze na szybszy powrót
do zdrowia, np. na:
– zakup leków;
– dodatkowe badania, zabiegi oraz wizyty w placówkach prywatnych;
– pokrycie bieżących wydatków czy zobowiązań w trudnym okresie choroby.

DZIECKO

Dodatkowe pieniądze na leczenie
dziecka w razie choroby lub wypadku,
np. na:
– pokrycie kosztów związanych z pobytem w szpitalu czy też dodatkowymi zabiegami/wizytami lekarskimi;
– zakup leków, niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego;
– dostosowanie mieszkania do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

ZABEZPIECZENIE ZOBOWIĄZAŃ

Finansowe zabezpieczenie
najbliższych na wypadek śmierci,
np. na: spłatę kredytu, udziałów
wspólników w firmie, spadkobierców,
czy też utrzymanie standardu życia.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • telefonicznie – pod numerem (52) 357 04 17;
  • mailowo – pod adresem: inowroclawubezpieczenia@gmail.com;
  • osobiście – w naszym biurze Bernat Ubezpieczenia w Inowrocławiu przy ul. Świętokrzyskiej 6A (I piętro).

Zapraszamy! 🙂


Bernat Ubezpieczenia Inowrocław 

ul. Świętokrzyska 6A, 88-100 Inowrocław

tel. (52) 357 04 17

inowroclawubezpieczenia@gmail.com

Znajdź nas na Fb!

Źródło: www.warta.pl

 


Bernat Ubezpieczenia

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej wykorzystujemy, by pomóc Ci poznać pozytywną stronę ubezpieczeń - w naszym serwisie znajdziesz praktyczne porady i artykuły oraz bogatą ofertę ubezpieczeń różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *