bernat ubezpieczenia inowrocłąw mtu you can drive

Ostatnie tygodnie mijają nam bardzo pracowicie, ponieważ wciąż staramy się dla Was rozwijać! 🙂 Dziś możemy więc z satysfakcją przedstawić Wam nowości w naszej ofercie.

Z przyjemnością informujemy, że już dziś w naszym biurze Bernat Ubezpieczenia Inowrocław możecie skorzystać z oferty kolejnych towarzystw ubezpieczeniowych – dołączają do nas marki MTU i You Can Drive! 🙂

MTU i You Can Drive należą do Grupy Ergo Hestia, co stanowi gwarancję wysokiego standardu obsługi ubezpieczenia. MTU stawia na proste przyjazne ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe w atrakcyjnych cenach. Natomiast You Can Drive to szczególnie rozwiązania skierowane dla młodych kierowców szukających taniego i solidnego ubezpieczenia OC i AC bez zwyżki za wiek poniżej 25 lat czy za krótki staż prawa jazdy. W ofercie znajdujemy również ubezpieczenia mieszkania i podróży.

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczeń MTU i You Can Drive w naszym biurze Bernat Ubezpieczenia Inowrocław? Ponieważ łączymy elastyczność i innowacyjność ubezpieczeń tych marek z wieloletnim doświadczeniem i wysokim standardem obsługi naszych specjalistów Bernat Ubezpieczenia!

Wniosek jest prosty – wybierając ubezpieczenia z oferty MTU i You Can Drive w naszym biurze Bernat Ubezpieczenia Inowrocław łączysz ceny internetowych ubezpieczeń typu direct z profesjonalną obsługą naszych specjalistów dostępną nie tylko przy zawieraniu polisy, ale również przez cały okres ubezpieczenia! Jak zawsze przypomnimy Ci o kończącym się okresie ubezpieczenia, zbliżającym się terminie płatności rat, a przed końcem ubezpieczenia przygotujemy kompleksowe porównanie stawek różnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Pozostaje więc tylko jedno – zadzwoń, napisz lub odwiedź nas, by znaleźć dla siebie najtańsze OC i AC z profesjonalną obsługą gratis! 😉

Kontakt z nami jest naprawdę prosty – jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • telefonicznie – pod numerem (52) 357 04 17,
  • mailowo – pod adresem: inowroclawubezpieczenia@gmail.com oraz
  • osobiście – w naszym biurze Bernat Ubezpieczenia w Inowrocławiu przy ul. Świętokrzyskiej 6A (I piętro) od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.30, a nawet w soboty od 10.00 do 12.00!

Czekamy na Ciebie i zapraszamy! 🙂


Bernat Ubezpieczenia Inowrocław

ul. Świętokrzyska 6A

88-100 Inowrocław

tel. 52 357 04 17

e-mail: inowroclawubezpieczenia@gmail.com

Znajdź nas na Facebook’u!


Bernat Ubezpieczenia

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej wykorzystujemy, by pomóc Ci poznać pozytywną stronę ubezpieczeń - w naszym serwisie znajdziesz praktyczne porady i artykuły oraz bogatą ofertę ubezpieczeń różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *