bni spotkanie informacyjne

Chcesz rozwinąć swój biznes? Szukasz nowych zleceń? Solidnych partnerów do współpracy? Dołącz do grupy rzetelnych i kreatywnych przedsiębiorców działających w BNI – teraz także w Twojej okolicy! 🙂 

Dziś mamy przyjemność przybliżyć Wam grupę BNI, w której działa Bernat Ubezpieczenia. 🙂 Ponieważ w naszej pracy stawiamy na jakość i profesjonalizm dołaczyliśmy do tworzącej się w Inowroclawiu grupy BNI Future! Zobaczcie, co oznacza to w praktyce… 😉

Czym jest BNI?

BNI (Business Network International) to największa organizacja rekomendacji biznesowych na świecie. Od 31 lat jej członkowie, czyli przedsiębiorcy z całego świata, zobowiązują się dostarczać wysokiej jakości usługi oraz budować zaufane i wartościowe relacje biznesowe. Na calym świecie BNI zrzesza 190 000 członków w 7 300 grupach działających w ponad 70 krajach. 

W Polsce BNI działa od 2006 roku i zrzesza ponad 1400 przedsiębiorców i ludzi biznesu. W samym tylko 2015 roku Członkowie BNI w Polsce przekazali sobie ponad 43 500 rekomendacji wartych ponad 80 milionów złotych.

W województwie kujawsko-pomorskim jest aktywnych 7 grup BNI, w których działa ponad 300 członków. Pierwsza grupa BNI Eagles powstała 10 lat temu w Bydgoszczy. Również inne miasta w naszym regionie takie, jak Włocławek, Toruń, Grudziądz, a teraz Inowrocław, rozwijają się wykorzystując skuteczny networking.

BNI – jak to działa?

Celem BNI jest przekazywanie profesjonalnych rekomendacji, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w biznesie oraz rozbudowywanie sieci kontaktów o potencjalnych partnerów biznesowych, inwestorów i podwykonawców. Nadrzędna zasada to „Givers Gain – Dający Dostają”.

BNI przypomina grupę handlowców pracujących dla siebie nawzajem. Każdy pomaga pozostałym członkom grupy w zdobywaniu wartościowych zleceń. Aby móc maksymalnie wykorzystać potencjał tego mechanizmu, przedsiębiorcy działający w organizacji uczestniczą w szkoleniach wewnętrznych.

Członkowstwo w BNI gwarancją jakości wykonywach usług

BNI opiera się na siedmiu kluczowych wartościach, którymi każdy z członków organizacji powinien kierować się w biznesie. Dzięki tym wartościom BNI zachowuje standardy najlepszej organizacji rekomendacji biznesowych i pozytywnie zmienia kulturę biznesową na świecie, a teraz także w naszej okolicy!

  1. Filozofia Givers Gain – dający dostaje
  2. Budowanie trwałych relacji
  3. Trening i edukacja
  4. Tradycja i innowacje
  5. Pozytywne nastawienie
  6. Docenianie pracy innych
  7. Odpowiedzialność w biznesie

Czlonkowstwo w BNI to dla klientów Bernat Ubezpieczenia gwarancja najwyższej jakości obsługi i świadczonych usług w naszej firmie – daje także pewność, że nie spoczywamy „na laurach” i wciąż rozwijamy się dla Was!

Spotkanie informacyjne BNI w Inowrocławiu

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na teamat idei BNI, naszego działania i pozytywnej zmiany w biznesie, jaką rozpoczynamy w Inowrocławiu i okolicach, już dziś zaplanuj swoją obecność na spotkaniu informacyjnym grupy BNI Future w Inowrocławiu! 🙂

Spotkanie odbędzie się 15 września 2016 roku, o godzinie 7.00 w Hotelu Focus Saline w Inowrocławiu. Podczas spotkania informacyjnego będzie obecny Dyrektor BNI, który udzieli wszystkich informacji na temat działania organizacji. Koszt cateringu to 30 zł. Na spotkanie warto wziąć ze sobą kilkadziesiąt wizytówek i zarezerwować czas na rozmowy do 10:00.

Specjaliści Bernat Ubezpieczenia zapraszają już dziś! 🙂

A jeżeli chcecie sprawdzić jakość świadczonych przez nas usług zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – możecie się z nami skontaktować:

  • telefonicznie – pod numerem (52) 357 04 17;
  • mailowo – pod adresem: inowroclawubezpieczenia@gmail.com;
  • osobiście – w naszym biurze Bernat Ubezpieczenia w Inowrocławiu przy ul. Świętokrzyskiej 6A (I piętro).

Zapraszamy! 🙂


Bernat Ubezpieczenia Inowrocław

ul. Świętokrzyska 6A

88-100 Inowrocław

tel. 52 357 04 17

e-mail: inowroclawubezpieczenia@gmail.com

Znajdź nas na Facebook’u!


Bernat Ubezpieczenia

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej wykorzystujemy, by pomóc Ci poznać pozytywną stronę ubezpieczeń - w naszym serwisie znajdziesz praktyczne porady i artykuły oraz bogatą ofertę ubezpieczeń różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *