Dziś kontynuujemy temat bezpieczeństwa mieszkań oraz domów i podpowiadamy, jak o nie zadbać z Wartą i HDI – kórych ofertę znajdziecie oczywiście w naszym biurze Bernat Ubezpieczenia Inowrocław. 😉 Warto o tym pomyśleć szczególnie teraz, by skorzystać jescze z 60% zniżki na ubezpieczenie swoich “czterech kątów”! 🙂Jesień to czas ożywienia na rynku mieszkaniowym – jedni, po powrocie z wakacji, zaczynają meblować swoje cztery kąty, inni oddychają pełną piersią w odświeżonym mieszkaniu po remoncie, a są też tacy, którzy wreszcie przeprowadzają się do wymarzonego M. 

Remont, nowe meble, czy zmiana miejsca zamieszkania to duży wydatek i stres. Nowe kafelki, piękny parkiet, drogie meble w kuchni. Dzięki takim inwestycjom mieszkanie zyskuje nie tylko na estetyce ale i wartości. Dlatego to dobry moment, aby pomyśleć o kompleksowym ubezpieczeniu mieszkania.

Dobre rozwiązanie

Szukając odpowiedniego dla siebie ubezpieczenia warto zwrócić uwagę na ofertę Warta Dom Komfort Plus, która zawiera dużo ciekawych rozwiązań.

Największym atutem jest możliwość ubezpieczenia mieszkania na zasadzie określanej w języku ubezpieczeniowym pojęciem all risks. Mówiąc w skrócie, oznacza to bardzo szeroki zakres ochrony, a zasady przyjęte w tym ubezpieczeniu są przejrzyste i czytelne. Ubezpieczenie to uwzględnia m.in. szkody spowodowane przez przeciągi, wybuch gazu, przepięcie w gniazdkach czy nieszczelny wężyk w pralce. 🙂

Większość szkód w budynkach wielorodzinnych to zalania i to zazwyczaj obejmuje większość ubezpieczeń. Ale często awaria instalacji (nie tylko kanalizacyjnej) w bloku wiąże się z równie kosztownymi szkodami powstałymi w związku z poszukiwaniem przyczyny szkody. Mogą wtedy ulec zniszczeniu kafle, podłoga, ściany itp. Ubezpieczenie Warta Dom Komfort uwzględnia również takie zdarzenia.

Standardem jest też  ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, które wspiera właścicieli mieszkań w utrzymaniu dobrosąsiedzkich relacji w momencie zalania sufitu piętro niżej. 😉

Bezpłatna pomoc w pakiecie

Ubezpieczenie Warty daje nie tylko możliwość szybkiego doprowadzenia mieszkania do stanu sprzed szkody. W pakiecie otrzymujemy też darmową pomoc w trudnych sytuacjach.

Warta np. opłaci zakwaterowanie w hotelu – jeśli w wyniku szkody mieszkanie nie nadaje się do zamieszkania, przyśle szklarza, gdy przeciąg wybije nam szyby, ślusarza, gdy zgubimy klucze i nie będziemy mogli wejść do domu i specjalistę do pralki, czy lodówki gdy się popsują.

Z tej polisy możemy też skorzystać, gdy np. podczas wyjazdu rozchoruje nam się dziecko czy skręcimy nogę chodząc po górach. Warta zorganizuje i opłaci wówczas pomoc lekarza.

Teraz jeszcze więcej za mniej

Do końca października trwa w Warcie promocja! 🙂 Każdy nowy klient, który zdecyduje się na ubezpieczenie mieszkania w formule all risks może liczyć nawet na 60% zniżkę! Oprócz zniżki można dodatkowo otrzymać ubezpieczenie sprzętu sportowego i laptopa poza domem a także  ubezpieczenie dla psa. 🙂

To dobry moment aby ubezpieczyć swoje mieszkanie – nie czekaj zadzwoń już dziś! 🙂

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – możecie się z nami skontaktować:

  • telefonicznie – pod numerem (52) 357 04 17;
  • mailowo – pod adresem: inowroclawubezpieczenia@gmail.com;
  • osobiście – w naszym biurze Bernat Ubezpieczenia w Inowrocławiu przy ul. Świętokrzyskiej 6A (I piętro).

Zapraszamy! 🙂


Bernat Ubezpieczenia Inowrocław

ul. Świętokrzyska 6A

88-100 Inowrocław

tel. 52 357 04 17

e-mail: inowroclawubezpieczenia@gmail.com

Znajdź nas na Facebook’u!


Bernat Ubezpieczenia

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej wykorzystujemy, by pomóc Ci poznać pozytywną stronę ubezpieczeń - w naszym serwisie znajdziesz praktyczne porady i artykuły oraz bogatą ofertę ubezpieczeń różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! :)

0 thoughts on “Uwaga promocja! :) Tylko do końca października nawet 60% zniżki na ubezpieczenie domu i mieszkania Warta Dom Komfort Plus! :)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Bernat Ubezpieczenia aktualności

Rozpoczynamy “Wiosenne Rewolucje” z Bernat Ubezpieczenia! Regulamin promocji :)

Regulamin promocji „Wiosenne Rewolucje” Postanowienia ogólne Organizatorem promocji „Wiosenne Rewolucje” jest właściciel biura ‘Bernat Ubezpieczenia’ reprezentującego firmę Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Krzysztof Bernat, z siedzibą przy ul. Świętokrzyskiej 6A, 88-100 Inowrocław, NIP 556-106-69-44. Promocja organizowana jest na Read more...

Bernat Ubezpieczenia promocje

Prezent na wakacyjne wyjazdy – 25% zniżki na ubezpieczenie podróży od Bernat Ubezpieczenia Inowrocław! :)

Chcąc umilić Wam wakacyjne wyjazdy i urlopy mamy dla Was niespodziankę – od 1 lipca do 30 września 2016 skorzystacie w naszym biurze Bernat Ubezpieczenia z wakacyjnej promocji na ubezpieczenie podróży! 🙂Do każdego ubezpieczenia podróży Read more...

Bernat Ubezpieczenia promocje

Wiosenny niezbędnik: ubezpieczenie domu, ogrodu i roweru

Wiosna to bez wątpienia piękna pora roku. Ciepłe słońce, zielone drzewa i pierwsze kwiaty… 🙂 Z zapałem zagospodarowujemy ogródek, urządzamy tarasy do sezonu grillowego. Więcej uwagi poświęcamy też swoim czterem kątom – rozpoczynamy remonty, inwestujemy Read more...