Bernat Ubezpieczenia ubezpieczenie NNW szkolne
 

Wielu rodziców polega na ubezpieczeniu szkolnym oferowanym przez szkoły. Warto jednak bliżej przyjrzeć się, jaki zakres ochrony oraz sumy ubezpieczenia oferowane są przez Ubezpieczyciela obsługującego szkołę.

Choć w razie wypadku żadne pieniądze nie zastąpią zdrowia i szczęścia dziecka, ale od zakresu ubezpieczenia zależy wysokość wypłaconego odszkodowania, które może stać się praktyczną pomocą w przywróceniu dziecku pełni sprawności i zdrowia po ewentualnym wypadku.

Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę w ubezpieczeniu szkolnym oraz jak tanio i solidnie ubezpieczyć swoje pociechy!

Ubezpieczenie szkolne Twojego dziecka – na co zwrócić uwagę?

 

1) Przystąpienie do ubezpieczenia oferowanego przez szkołę wcale nie jest obowiązkowe! Nikt nie może zmusić Cię do przystąpienia do takiego ubezpieczenia – masz prawo ubezpieczyć dziecko we własnym zakresie – często na lepszych warunkach i za mniejsze pieniądze.

2) Koniecznie sprawdź zakres i sumy ubezpieczenia! Czy Twoje dziecko jest ubezpieczone „non stop”, czy może tylko w czasie nauki lub w drodze do i ze szkoły? To robi różnicę!

3) Jakie zdarzenia obejmuje ubezpieczenie? Czy oferuje opcje dodatkowe, jak np. dzienne świadczenie za pobyt w szpitalu? Jakie zdarzenia nie zostaną objęte ochroną? Sprawdź przez opłaceniem ubezpieczenia, a nie dopiero gdy coś się wydarzy!

 

Ubezpieczenie szkolne dziecka we własnym zakresie – tanio i solidnie

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy szukają solidnego ubezpieczenia dla swojego dziecka, zadbaliśmy by w naszej ofercie znalazły się produkty ubezpieczeniowe przyjazne dla domowego budżetu, a zarazem oferujące solidną ochronę dla uczących się pociech! W naszej ofercie znajdziecie produkt skonstruowany szczególnie z myślą o młodzieży szkolnej – poznajcie jego atuty!

 • Możliwość wybrania spośród trzech wariantów ubezpieczenia;
 • Możliwość ubezpieczenia dzieci już od momentu narodzin – jeżeli Twoje dziecko chodzi do żłobka lub przedszkola także zostanie objęte ochroną!
 • Dziecko jest objęte ochroną cały czas – nie tylko w szkole, ale także np. gdy bawi się z kolegami na podwórku lub w domu! 
 • Ubezpieczenie zawierane na 1 rok – możliwość zawarcia w dowolnym momencie roku, nie tylko we wrześniu! 😉
 • Objęcie ochroną zawału, ataku epilepsji, omdlenia, utonięcia czy próby samobójczej!
 • Wysokie sumy ubezpieczenia – od 20 000 do 28 000 zł (na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku) w zależności od wybranego wariantu – dla porównania sumy ubezpieczenia oferowane przez szkoły są nieraz nawet o połowę niższe!
 • Wypłata odszkodowania za trwały uszczerbek na zdrowiu i poważne zachorowanie;
 • Wypłata świadczenia nawet w przypadku pogryzienia, ukąszenia czy użądlenia!
 • Zwrot kosztów operacji plastycznej niezbędnej w wyniku nieszczęśliwego wypadku!
 • Zwrot kosztów rehabilitacji oraz nabycia lub wypożyczenia np. sprzętu do rehabilitacji!
 • Świadczenie za pobyt w szpitalu;
 • Świadczenie na wypadek śmierci prawnego Opiekuna (czyli np. rodzica)
 • Najlepsza cena: od 43 do 79 zł na cały rok (w zależności od wybranego zakresu)!

 

Nie czekaj, ubezpiecz swoje dziecko z Bernat Ubezpieczenia już dziś! To tylko część szerokiego wachlarza ubezpieczeń zdrowia i życia, którą znajdziesz w naszej ofercie!

Jeżeli myślisz także o ochronie swojego zdrowia, o skorzystaniu z pakietów medycznych lub jesteś studentem szukającym pewnego ubezpieczenia na „studencką kieszeń”,  koniecznie skontaktuj się ze specjalistami Bernat Ubezpieczenia. Z ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych pomożemy Ci wybrać produkt odpowiadający Twoim oczekiwaniom i możliwościom. Sprawdź nas już dziś – czekamy na Ciebie! 🙂

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:


 • telefonicznie – pod numerem (52) 357 04 17;
 • mailowo – pod adresem: inowroclawubezpieczenia@gmail.com;
 • osobiście – w naszym biurze Bernat Ubezpieczenia w Inowrocławiu przy ul. Świętokrzyskiej 6A (I piętro).

 

Zapraszamy! 🙂


Bernat Ubezpieczenia Inowrocław 

ul. Świętokrzyska 6A, 88-100 Inowrocław

tel. (52) 357 04 17

inowroclawubezpieczenia@gmail.com

Znajdź nas na Fb!


Bernat Ubezpieczenia

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej wykorzystujemy, by pomóc Ci poznać pozytywną stronę ubezpieczeń - w naszym serwisie znajdziesz praktyczne porady i artykuły oraz bogatą ofertę ubezpieczeń różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *