ubezpieczenie firmy

Prowadzisz rodzinny biznes? Masz mały sklep? Zakład fryzjerski? Kawiarnię? Biuro rachunkowe? Chcesz czuć się bezpiecznie i nie obawiać się o konsekwencje takich zdarzeń jak włamanie lub pożar? Żaden problem – wystarczy dobrać odpowiednie ubezpieczenie, a w tym pomogą Ci oczywiście specjaliści Bernat Ubezpieczenia. 🙂Własna działalność gospodarcza to wiele formalności. Musimy pamiętać o ZUS-ie, podatkach, pensjach dla pracowników itd. Ogromnym wsparciem jest dobra księgowość, ale czy to wystarczy? Nawet najlepiej zorganizowana firma nie zapewni sobie sama wsparcia w przypadku włamania, pożaru lub wypadku pracownika. Koszty, które wiążą się z takimi zdarzeniami często znacząco przekraczają możliwości przedsiębiorcy. Aby zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa warto sięgnąć po ubezpieczenie biznesu. 🙂Dotychczas najmniejsze firmy nie miały wyboru. Większość ubezpieczeń była dla nich zbyt droga lub po prostu nieosiągalna. Dlatego dziś chcemy zwrócić Waszą uwagę na produkt towarzystwa ubezpieczeniowego Warta, która wychodzi na przeciw potrzebom i możliwościom mikroprzedsiębiorstw z produktem Mikrobiznes Plus Warty. 

Mikrobiznes Plus to prosty i przejrzysty produkt, umożliwiający kalkulację składki i dopasowanie jej do branży danej firmy. Ponadto jest to bardzo przyjazne rozwiązanienie wymagające zbyt wielu zabezpieczeń takich jak kraty w oknach, szyby antywłamaniowe czy alarm. Często jest to dodatkowy koszt, na który małe firmy nie zawsze mogą sobie pozwolić.

W ramach prduktu Mikrobiznes Plus Warty możesz ubepzieczyć swój biznes między innymi od poniższych ryzyk:

 • pożaru, zalania i innych zdarzeń losowych:

 • kradzieży z włamaniem i rabunku;

 • rabunku gotówki w transporcie, np. podczas przewozu do banku;

 • dewastacji mienia;

 • stłuczenia lub pęknięcia szyb i innych szklanych przedmiotów;

 • zalania, upadku sprzętu elektronicznego;

 • szkód w urządzeniach, maszynach, w środkach obrotowych, a także sprzęcie elektronicznym poza miejscem ubezpieczenia;

 • awarii urządzeń chłodniczych, przerwy w dostawie prądu powodujących zniszczenie środków obrotowych – bez ograniczenia minimalnej temperatury;

 • szkody powodującej przerwę w prowadzeniudziałalności (np. pożaru) i jednocześnie konieczności regulowania stałych zobowiązań tj. czynszu, opłat za media, rat leasingowych itp. – klauzula utraty płynności finansowej;

 • OC prowadzonej działalności gospodarczej;

Mikrobiznes Plus został pomyślany tak, by zagwarantować maksimum ochrony i poczucia bezpieczeństwa przy minimalnych nakładach. Mając ubezpieczenie Mikrobiznes Plus, można też liczyć na fachową pomoc w różnych trudnych sytuacjach w ramach bardzo szerokiego zakresu usług assistance. 

Dodatkowo, każdy przedsiębiorca może zabezpieczyć się na wypadek własnej choroby lub zapewnić sobie dodatkowe środki na takie wydarzenia jak np. narodziny dziecka, wykupując ubezpieczenie Warta dla Ciebie i Rodziny. To opcja dotąd dostępna głównie w ramach ubezpieczeń grupowych w dużych firmach, a w Warcie na wyciągnięcie ręki dla każdego.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczeń dla mikro przedsiębiorstw i zapoznać się z ofertą Warty oraz innych towarzystw ubezpieczeniowych dostępnych w biurze Bernat Ubezpieczenia, koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami! Możesz liczyć na fachową i przyjazną pomoc! 🙂 Sprawdź nas już dziś! 🙂

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – możecie się z nami skontaktować:

 • telefonicznie – pod numerem (52) 357 04 17;
 • mailowo – pod adresem: inowroclawubezpieczenia@gmail.com;
 • osobiście – w naszym biurze Bernat Ubezpieczenia w Inowrocławiu przy ul. Świętokrzyskiej 6A (I piętro).

Zapraszamy! 🙂


Bernat Ubezpieczenia Inowrocław

ul. Świętokrzyska 6A

88-100 Inowrocław

tel. 52 357 04 17

e-mail: inowroclawubezpieczenia@gmail.com

Znajdź nas na Facebook’u!

Źródło: www.warta.pl


Bernat Ubezpieczenia

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej wykorzystujemy, by pomóc Ci poznać pozytywną stronę ubezpieczeń - w naszym serwisie znajdziesz praktyczne porady i artykuły oraz bogatą ofertę ubezpieczeń różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *